Založ si blog

CRYPTON NEWS: EÚ rozhodne o digitálnom eure v januári 2021

Vitajte na Blogu spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE
Sme slovenská technologická spoločnosť, venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. Najnovšie sa môžeme pochváliť úspešným napredovaním v rámci vlastnej fintech platformy WEXO, ktorej cieľom je poskytovať možnosti plnohodnotného využitia kryptomien pre každého. 
Na platforme WEXO pracuje spoločnosť CRYPTON DIGITAL, SE od roku 2019. Produktovo služby projektu aktuálne zastrešuje česká partnerská spoločnosť UPDN ONE, s.r.o. s bohatými skúsenosťami na finančnom trhu. CRYPTON DIGITAL, SE financuje projekt z vlastných zdrojov, ponúka však aj možnosť stať sa podielnikom projektu WEXO a profitovať tak zo zisku inovatívnej spoločnosti. 


Spoznajte portfólio produktov CRYPTON DIGITAL, SE. https://crypton.digital/products/index

Ak vás zaujímajú kryptomeny, ste na správnom mieste. Každý utorok v Blogu CRYPTON DIGITAL na portáli Pravda prinášame prehľad najzaujímavejších noviniek. 
A pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť viac o bezpečnom začiatku s kryptomenami, alternatívach nákupu, úschovy, investovania alebo o možnostiach ich využitia, všetky tieto informácie pravidelne poskytujeme našim partnerom a priateľom počas odborných seminárov a webinárov. Budeme radi, ak sa pridáte.
CRYPTON DIGITAL, SE

Vo svete

Bitcoin prekonal 16 000 dolárov! – Top kryptomena podľa trhovej kapitalizácie dosiahla maxima 16 157 dolárov, čo je cenový bod, ktorého Bitcoin naposledy dosiahol 6. januára 2018. Bitcoin teraz medziročne vzrástol o 123%. Vplyv na ďalší vývoj cien by mohol mať predpokladaný postoj novozvoleného prezidenta Joe Bidena o fiškálnej politike v najbližších štyroch rokoch, čo by mohlo ovplyvniť mieru inflácie.
https://www.coindesk.com/bitcoin-price-breaks-above-16k  

EÚ rozhodne o digitálnom eure v januári 2021 –  Prezidentka Európskej centrálnej banky Christine Lagarde uviedla, že banka by mala prijať rozhodnutie o vydaní digitálneho eura začiatkom budúceho roka. „V tom okamihu urobíme rozhodnutie, či pôjdeme s digitálnym eurom ďalej alebo nie,“ uviedla Christine Lagarde. „Moje tušenie – o rozhodnutí, ktoré sa prijme kolektívne – je, že by sme sa mohli vydať týmto smerom.“
https://cointelegraph.com/news/eu-will-decide-on-digital-euro-in-january-2021-ecb-president  

Deutsche Bank: CBDC nahradia hotovosť – S odvolaním sa na to, že hotovosť bola počas pandémie podrobená dôkladnému dohľadu kvôli obavám z prenosu vírusov, píše makroregionárka Deutsche Bank Marion Laboure o potrebe propagácie digitálnych mien, aby nezaostávala za krajinami, ktoré to už robia. Deutsche Bank píše, že skôr či neskôr CBDC nahradia hotovosť a že centrálne banky v mnohých rozvinutých krajinách sú konfrontované so silnou afinitou k hotovosti, ktorá je väčšinou smerovaná do oblasti ochrany súkromia digitálnych mien.
https://www.btctimes.com/news/deutsche-bank-cbdcs-will-replace-cash?fbclid=IwAR2tZ0iFG5JSCtn66zvHtYR6f0vqtEVjgSfY_8K9fMoNPUGdZj-loVvT1zQ 

Máte záujem o ďalšie informácie o kryptomenách?

Ponúkame vám možnosť zapojiť sa zadarmo do našich edukačných aktivít.

V spoločnosti:- Program na 47. týždeň 2020:Pondelok 16. 11. 2020 – 18:00 – Obchodný štart (Juraj Kisela) 
https://zoom.us/j/765008543
Utorok 17. 11. 2020 – 18:00 – Odborný štart (Ing. Marcel Falat) 
https: / /zoom.us/j/765008543
Utorok 17. 11. 2020 – 20:00 – WEXO webinár (Peter Mariš) 
https://zoom.us/j/274013119
Streda 18. 11. 2020 – 20:00 – Webinár CRYPTON DIGITAL + WEXO (Juraj Kisela) 
https://zoom.us/j/274013119
Nedeľa 22. 11. 2020 – 20:00 – Webinár CRYPTON DIGITAL + WEXO (záznam) 
https://zoom.us/j/274013119 Heslo na všetky webináre je: crypton

V prípade záujmu o ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať

Rebeka Čepedyová

Marketing Assistant of CRYPTON DIGITAL, SE

marketing@crypton.digital

+421 944 780 875

info@crypton.digital

CRYPTON NEWS: Svetové spoločnosti držia množstvo Bitcoinov

01.12.2020

Vitajte na Blogu spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE Sme slovenská technologická spoločnosť, venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. Najnovšie sa môžeme pochváliť úspešným napredovaním v rámci [...]

Slováci nie sú odkázaní na zahraničné kryptozmenárne

27.11.2020

CRYPTON DIGITAL, SE sa posúva so svojou fintech platformou WEXO vpred. Iba pred dvomi mesiacmi spustili vlastnú kryptozmenáreň. Už dopĺňajú ďalšie z najpopulárnejších kryptomincí na trhu. Majiteľ účtu WEXO môže pohodlne meniť medzi týmito kryptomenami: bitcoin, ethereum, litecoin, trueUSD a tether. Takmer 5000 podielnikov a partnerov sa v týchto dňoch môže [...]

CRYPTON NEWS: Prieskum Grayscale poukazuje na spojenie pandémie a nových nákupov Bitcoinu

24.11.2020

Vitajte na Blogu spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE Sme slovenská technologická spoločnosť, venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. Najnovšie sa môžeme pochváliť úspešným napredovaním v rámci [...]

krajčí mikas

Situácia na Slovensku sa zhoršuje, Krajčí semafor predstaví po doplnení

04.12.2020 19:12, aktualizované: 20:24

Poukázal na to, že ak by sa Slovensko riadilo novým semaforom, v piatich regiónoch by podľa návrhu mal byť tvrdý tzv. lockdown.

Rúško

Upozornenie na rúško vyprovokovalo muža k bitke

04.12.2020 18:20

Kým cestujúci čakal v Nitre na autobus, dovolil si upozorniť dvoch mladších mužov, aby si nasadili rúška. Jeden z nich naňho zaútočil. Kopancom mieril rovno na hlavu.

Poland EU Budget

Z Orbána ešte nie je visegrádska jednotka

04.12.2020 18:03

Medzi dvoma krajinami V4, ktoré na rozdiel od Slovenska a Česka blokujú prijatie rozpočtu a krízového koronavírusového fondu EÚ, sa objavil prvý nesúlad.

Igor Matovič / Richard Sulík /

Kto sa má ospravedlniť? Ďalšie testovanie zrejme bude

04.12.2020 17:21

Premiér Matovič zmenil rétoriku. Očakáva "že kľúčové autority štátu, ktoré vystupovali proti plošnému testovaniu, vystúpia a povedia, že teraz je riešením iba lockdown".

CRYPTON DIGITAL

Na fintechu nás fascinuje skutočnosť, že tak, ako sme pred desiatimi rokmi netušili, čo budeme robiť dnes, tak ani dnes nevieme, kam sa posunieme o desať rokov. crypton.digital

Štatistiky blogu

Počet článkov: 8
Celková čítanosť: 5156x
Priemerná čítanosť článkov: 645x

Autor blogu

Kategórie