Založ si blog

Svetový ošiaľ okolo Bitcoinu pokračuje

Včerajšie titulky nás lákali skôr k aktuálnym politickým a celospoločenským problémom, ktorými trpíme všetci. Na pozadí však celý svet rieši okrem pandémie koronavírusu, výsledkov prezidentských volieb v USA aj ošiaľ, ktorý sa odohráva okolo najznámejšej kryptomeny – Bitcoinu. 

Na úvod vám ponúkame výber včerajších tituliek zo zahraničnej tlače, ktorý dokonale vykresľuje aktuálnu situáciu.

The Guardian.com: Bitcoin vyskočil na trojročné maximum. Kríza spojená s Covid-19 zmenila pohľad investorov

ALJAZEERA.com: Bitcoin je späť a stúpol nad 17 000 dolárov

Forbes.com: Cena Bitcoinu smeruje najvyššie v histórii

t3n.de: Plus 1000 dolárov za 24 hodín. Bitcoin na ceste k historickému maximu

Prudký rast ceny digitálnej meny Bitcoin sa nezastavil a pokračuje. Včera, 17.11. sa najslávnejšia kryptomena prvýkrát od začiatku roka 2018 vyšplhala nad hranicu 17 000 dolárov. Popoludní sa na obchodnej platforme Coinbase zobchodoval jeden bitcoin za 17 175 dolárov. Zatiaľ to nie je rekord z konca roka 2017, kedy sa cena Bitcoinu pohybovala okolo 20 000 dolárov, všetci však oslavujeme prekročenie ďalšej tisícovej méty.

Významnú úlohu v raste sily a ceny Bitcoinu zohráva podpora, ktorú mu vyslovuje stále viac silných hráčov. V neposlednom rade medzi nich treba zaradiť platobnú službu Paypal, ktorá umožňuje svojim zákazníkom platbu bitcoinom a ďalšími digitálnymi menami.

Pokiaľ vás tieto informácie zaujali a máte aj vy chuť zaradiť sa medzi tých, ktorí vlastnia kryptomeny ako formu investície, alebo tých, ktorí ich denne používajú ako platidlo, radi vám pomôžeme s prvými krokmi.

Sme slovenská technologická spoločnosť CRYPTON DIGITAL, SE.

Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. Najnovšie sa môžeme pochváliť úspešným napredovaním v rámci vlastnej fintech platformy WEXO, ktorej cieľom je poskytovať možnosti plnohodnotného využitia kryptomien pre každého. 

Na platforme WEXO pracuje spoločnosť CRYPTON DIGITAL, SE od roku 2019. Produktovo služby projektu aktuálne zastrešuje česká partnerská spoločnosť UPDN ONE, s.r.o. s bohatými skúsenosťami na finančnom trhu. CRYPTON DIGITAL, SE financuje projekt z vlastných zdrojov, ponúka však aj možnosť stať sa podielnikom projektu WEXO a profitovať tak zo zisku inovatívnej spoločnosti. 

Spoznajte portfólio produktov CRYPTON DIGITAL, SE. https://crypton.digital/products/index

odkazy na zahraničnú tlač:

https://www.theguardian.com/technology/2020/nov/17/bitcoin-jumps-to-three-year-high-as-covid-crisis-changes-investor-outlook

https://www.aljazeera.com/economy/2020/11/17/bb-bitcoin-is-back-and-it-just-soared-past-17000

https://www.forbes.com/sites/investor/2020/11/17/bitcoin-price-heads-for-all-time-high/?sh=615fcb1c69f4

https://t3n.de/news/1000-dollar-bitcoin-rekord-1338525/

CRYPTON NEWS: Svetové spoločnosti držia množstvo Bitcoinov

01.12.2020

Vitajte na Blogu spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE Sme slovenská technologická spoločnosť, venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. Najnovšie sa môžeme pochváliť úspešným napredovaním v rámci [...]

Slováci nie sú odkázaní na zahraničné kryptozmenárne

27.11.2020

CRYPTON DIGITAL, SE sa posúva so svojou fintech platformou WEXO vpred. Iba pred dvomi mesiacmi spustili vlastnú kryptozmenáreň. Už dopĺňajú ďalšie z najpopulárnejších kryptomincí na trhu. Majiteľ účtu WEXO môže pohodlne meniť medzi týmito kryptomenami: bitcoin, ethereum, litecoin, trueUSD a tether. Takmer 5000 podielnikov a partnerov sa v týchto dňoch môže [...]

CRYPTON NEWS: Prieskum Grayscale poukazuje na spojenie pandémie a nových nákupov Bitcoinu

24.11.2020

Vitajte na Blogu spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE Sme slovenská technologická spoločnosť, venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. Najnovšie sa môžeme pochváliť úspešným napredovaním v rámci [...]

krajčí mikas

Situácia na Slovensku sa zhoršuje, Krajčí semafor predstaví po doplnení

04.12.2020 19:12, aktualizované: 20:24

Poukázal na to, že ak by sa Slovensko riadilo novým semaforom, v piatich regiónoch by podľa návrhu mal byť tvrdý tzv. lockdown.

Rúško

Upozornenie na rúško vyprovokovalo muža k bitke

04.12.2020 18:20

Kým cestujúci čakal v Nitre na autobus, dovolil si upozorniť dvoch mladších mužov, aby si nasadili rúška. Jeden z nich naňho zaútočil. Kopancom mieril rovno na hlavu.

Poland EU Budget

Z Orbána ešte nie je visegrádska jednotka

04.12.2020 18:03

Medzi dvoma krajinami V4, ktoré na rozdiel od Slovenska a Česka blokujú prijatie rozpočtu a krízového koronavírusového fondu EÚ, sa objavil prvý nesúlad.

Igor Matovič / Richard Sulík /

Kto sa má ospravedlniť? Ďalšie testovanie zrejme bude

04.12.2020 17:21

Premiér Matovič zmenil rétoriku. Očakáva "že kľúčové autority štátu, ktoré vystupovali proti plošnému testovaniu, vystúpia a povedia, že teraz je riešením iba lockdown".

CRYPTON DIGITAL

Na fintechu nás fascinuje skutočnosť, že tak, ako sme pred desiatimi rokmi netušili, čo budeme robiť dnes, tak ani dnes nevieme, kam sa posunieme o desať rokov. crypton.digital

Štatistiky blogu

Počet článkov: 8
Celková čítanosť: 5160x
Priemerná čítanosť článkov: 645x

Autor blogu

Kategórie