Založ si blog

CRYPTON NEWS: Najväčšie múzeum na svete spúšťa výstavu umenia NFT


Dobrý deň,
Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme pre vás niekoľko online aktivít, za ktoré výhercov odmeňujeme od 5 až do 500 WEXO Tokenov. Wexo DeFi Token reprezentuje rovnomennú fintech platfomu WEXO, ktorej cieľom je poskytovať možnosti plnohodnotného využitia kryptomien pre každého. 


Všetky bližšie informácie o Bounty Programe nájdete na www.wexotoken.com alebo v našej telegramovej skupine Wexo Announcements.


Stiahnite si zadarmo aplikáciu WEXO


Registrovať sa môžete tu: https://auth.wexopay.com/nr/03hJJdKFX

Najväčšie múzeum na svete spúšťa výstavu umenia NFT
Ruské štátne múzeum Ermitáž, najväčšie múzeum na svete, zahajuje svoju prvú plne virtuálnu výstavu digitálneho umenia. Výstava sa volá The Ethereal Aether a je založená na koncepte metaverza, ktorý umožňuje používateľom vytvárať digitálnych avatarov a surfovať po virtuálnych svetoch pomocou počítačov, smartfónov, okuliarov pre virtuálnu realitu a iných zariadení. Výstava ale nemá nič spoločné s obchodovaním, tvrdí hlavný kurátor projektu. „Umelecké diela na výstave nie sú na predaj. Vyhýbame sa všetkým témam súvisiacim s cenou týchto kúskov, aby sme sa zamerali na to, čo digitálne umenie skutočne je, pretože cena umenia je druhoradá v porovnaní s jeho hodnotou,“ povedal riaditeľ súčasného umenia múzea Ermitáž – Dimitri Ozerkov. (1)
Mesto Miami plánuje vyplácať občanom bitcoinové dividendy
Starosta Miami – Francis Suarez je veľkým zástancom Bitcoinu (BTC) a nedávno pre FOX Business povedal, že bude brať svoj plat v BTC. Pre občanov Miami tiež zatraktívňuje zapojiť sa do sveta kryptomien tým, že sľúbil, že Miami bude „prvým mestom v Amerike“, ktoré poskytne výnos v BTC vyplatený „ako dividendu priamo svojim obyvateľom“. Podmienkou má byť registrácia do kryptopeňaženky a s najväčšou pravdepodobnosťou pôjde o projekt spojený s MiamiCoinom. (2)
Dosiahne cena Bitcoinu 90 000 dolárov?
Vo svojej najnovšej aktualizácii trhu z 12. novembra obchodná platforma Decentrader vyjadrila svoj všeobecný názor na cenovú akciu BTC. Bitcoin sa v najbližších niekoľkých dňoch dočká väčšieho upgradu pomenovaného Taproot. Analytik z Decentrader tvrdí, že Bitcoin je všetko, len nie medvedí. „Keďže sa snažíme prelomiť predchádzajúce historické maximum z mája tohto roku, vytvára to vyhliadky na potenciálny parabolický nábeh, ako sme videli v neskorších fázach predchádzajúcich býčích pretekov,“ uvádza sa v aktualizácii. Najdôležitejšia kryptomena sveta by podľa ich slov mohla v nadchádzajúcich týždňoch dosiahnuť hodnotu 90 000 amerických dolárov. (3)
Zdroje
www.cointelegraph.com (1) 
www.bitcoinist.com (2) 
www.cointelegraph.com (3)
Rebeka Čepedyová
Junior Marketing Specialist
marketing@crypton.digital
CRYPTON DIGITAL, SE
+421 910 212 182
info@crypton.digital
https://www.crypton.digital/sk

CRYPTON NEWS: Bitcoin je v Salvadore oficiálne zákonným platidlom

19.09.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme [...]

CRYPTON NEWS: 77% ruských investorov uprednostňuje Bitcoin pred zlatom a forexom

07.09.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme pre vás [...]

CRYPTON NEWS: Kuba chce uznať a regulovať kryptomeny pre platby

31.08.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme pre vás [...]

požiar paríž tržnica Rugis

Tržnicu v Paríži zachvátil požiar. Je považovaná za najväčšiu svojho druhu na svete

25.09.2022 16:10

Veľkoobchodná tržnica Rungis zásobuje hlavné mesto Francúzska a blízke regióny čerstvými potravinami.

Igor Matovič

Matovič sám neodstúpi. Neschválenie rozpočtu podľa neho vedie k predčasným voľbám

25.09.2022 14:40

Minister sa pri schvaľovaní "zákona roka" obáva toho, že pri spojení poslancov za SaS s opozíciou by sa rokovanie o rozpočte mohlo zablokovať.

Veronika Remišová, Richard Takáč, ta3

Remišová 'vyučovala' Takáča: Protiruské sankcie zaviedol Fico, doštudujte si to

25.09.2022 14:00

Vicepremiérka Veronika Remišová (Za ľudí) v debate s poslancom Richardom Takáčom (Smer) sa dostali do sporu o sankciách proti Rusku.

Russia Ukraine

Putin možno nasadil proti Zelenskému už aj ľudožrúta

25.09.2022 13:40

Jegor Komarov je brutálny zločinec, ktorého v Rusku odsúdili za kanibalizmus na doživotie. Je však celkom možné, že vo väzení už nesedí.

CRYPTON DIGITAL

Na fintechu nás fascinuje skutočnosť, že tak, ako sme pred desiatimi rokmi netušili, čo budeme robiť dnes, tak ani dnes nevieme, kam sa posunieme o desať rokov. crypton.digital

Štatistiky blogu

Počet článkov: 44
Celková čítanosť: 61157x
Priemerná čítanosť článkov: 1390x

Autor blogu

Kategórie