Založ si blog

CRYPTON NEWS, Kristin Smith:Víťazstvo Joe Bidena je pre kryptomeny dobré

Vitajte na Blogu spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE
Sme slovenská technologická spoločnosť, venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. Najnovšie sa môžeme pochváliť úspešným napredovaním v rámci vlastnej fintech platformy WEXO, ktorej cieľom je poskytovať možnosti plnohodnotného využitia kryptomien pre každého. 

Na platforme WEXO pracuje spoločnosť CRYPTON DIGITAL, SE od roku 2019. Produktovo služby projektu aktuálne zastrešuje česká partnerská spoločnosť UPDN ONE, s.r.o. s bohatými skúsenosťami na finančnom trhu. CRYPTON DIGITAL, SE financuje projekt z vlastných zdrojov, ponúka však aj možnosť stať sa podielnikom projektu WEXO a profitovať tak zo zisku inovatívnej spoločnosti. 

Spoznajte portfólio produktov CRYPTON DIGITAL, SE. https://crypton.digital/products/index


Ak vás zaujímajú kryptomeny, ste na správnom mieste. Každý utorok v Blogu CRYPTON DIGITAL na portáli Pravda prinášame prehľad najzaujímavejších noviniek. 
A pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť viac o bezpečnom začiatku s kryptomenami, alternatívach nákupu, úschovy, investovania alebo o možnostiach ich využitia, všetky tieto informácie pravidelne poskytujeme našim partnerom a priateľom počas odborných seminárov a webinárov. Budeme radi, ak sa pridáte.
CRYPTON DIGITAL, SE

CRYPTON NEWS 

Vo svete:

– Cena Bitcoinu prekonala 15 000 dolárov– Najpopulárnejšia a najdôležitejšia kryptomena sveta prekonala hranicu 15 000 dolárov. Bitcoin v posledných mesiacoch vzrástol zo 190 miliárd dolárov na zhruba 280 miliárd dolárov, čím podľa trhovej kapitalizácie prekonal niektoré veľké spoločnosti, vrátane bánk. Vďaka tomu sú teraz Bitcoiny cennejšie ako väčšina hlavných amerických spoločností.

https://cointelegraph.com/news/bitcoin-at-15k-is-now-bigger-than-paypal-coca-cola-netflix-disney 

– Víťazstvo Joe Bidena je pre kryptomeny dobré – Kristin Smith, riaditeľka Blockchain Association a členka správnej rady politického akčného výboru HODLpac, ktorý je priateľský k kryptomenám, sa vyjadrila, aké vidí zmeny pre kryptomenový priemysel za éry nového prezidenta – Joe Bidena. „Myslím, že je to dobré pre kryptomeny, pretože demokrati sú trochu otvorenejší podnikaniu a inováciám v súkromnom sektore a myslím, že to je v skutočnosti víťazná kombinácia a existuje tu potenciál získať v kľúčových slotoch niekoľko skvelých regulátorov.“

https://dailyhodl.com/2020/11/07/would-bitcoin-and-crypto-benefit-from-a-biden-administration-industry-insider-analyzes-the-potential-impact/ 

– Každú hodinu pribudne vo svete nový krypto bankomat– Počet krypto bankomatov sa neustále zvyšuje v priemere o 23 strojov každý deň, alebo takmer o jeden nový bankomat za hodinu. K dnešnému dňu môžeme odhadovať približne 11 665 bankomatov po celom svete, čo je 80% nárast voči minulému roku, kedy sa počet krypto bankomatov odhadoval na 6372 strojov.

https://cointelegraph.com/news/crypto-atms-continue-to-boom-globally-in-2020

Už dnes večer sa môžete dostať k ďalším novým informáciám. Prihláste sa na niektorú z našich edukatívnych aktivít. Tešíme sa na vás. 

Utorok 10. 11. 2020 – 18:00 – Odborný starting (Ing. Marcel Falat)
https://zoom.us/j/765008543
Utorok 10. 11. 2020 – 20:00 – WEXO webinár (Peter Mariš)
https://zoom.us/j/274013119
Streda 11. 11. 2020 – 20:00 – Webinár CRYPTON DIGITAL + WEXO (Juraj Kisela)
https://zoom.us/j/274013119
Nedeľa 15. 11. 2020 – 20:00 – Webinár CRYPTON DIGITAL + WEXO (záznam)
https://zoom.us/j/274013119 

V prípade záujmu o ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať

Rebeka Čepedyová

Marketing Assistant of CRYPTON DIGITAL, SE
marketing@crypton.digital

+421 944 780 875

info@crypton.digital

CRYPTON NEWS: Svetové spoločnosti držia množstvo Bitcoinov

01.12.2020

Vitajte na Blogu spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE Sme slovenská technologická spoločnosť, venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. Najnovšie sa môžeme pochváliť úspešným napredovaním v rámci [...]

Slováci nie sú odkázaní na zahraničné kryptozmenárne

27.11.2020

CRYPTON DIGITAL, SE sa posúva so svojou fintech platformou WEXO vpred. Iba pred dvomi mesiacmi spustili vlastnú kryptozmenáreň. Už dopĺňajú ďalšie z najpopulárnejších kryptomincí na trhu. Majiteľ účtu WEXO môže pohodlne meniť medzi týmito kryptomenami: bitcoin, ethereum, litecoin, trueUSD a tether. Takmer 5000 podielnikov a partnerov sa v týchto dňoch môže [...]

CRYPTON NEWS: Prieskum Grayscale poukazuje na spojenie pandémie a nových nákupov Bitcoinu

24.11.2020

Vitajte na Blogu spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE Sme slovenská technologická spoločnosť, venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. Najnovšie sa môžeme pochváliť úspešným napredovaním v rámci [...]

krajčí mikas

Situácia na Slovensku sa zhoršuje, Krajčí semafor predstaví po doplnení

04.12.2020 19:12, aktualizované: 20:24

Poukázal na to, že ak by sa Slovensko riadilo novým semaforom, v piatich regiónoch by podľa návrhu mal byť tvrdý tzv. lockdown.

Rúško

Upozornenie na rúško vyprovokovalo muža k bitke

04.12.2020 18:20

Kým cestujúci čakal v Nitre na autobus, dovolil si upozorniť dvoch mladších mužov, aby si nasadili rúška. Jeden z nich naňho zaútočil. Kopancom mieril rovno na hlavu.

Poland EU Budget

Z Orbána ešte nie je visegrádska jednotka

04.12.2020 18:03

Medzi dvoma krajinami V4, ktoré na rozdiel od Slovenska a Česka blokujú prijatie rozpočtu a krízového koronavírusového fondu EÚ, sa objavil prvý nesúlad.

Igor Matovič / Richard Sulík /

Kto sa má ospravedlniť? Ďalšie testovanie zrejme bude

04.12.2020 17:21

Premiér Matovič zmenil rétoriku. Očakáva "že kľúčové autority štátu, ktoré vystupovali proti plošnému testovaniu, vystúpia a povedia, že teraz je riešením iba lockdown".

CRYPTON DIGITAL

Na fintechu nás fascinuje skutočnosť, že tak, ako sme pred desiatimi rokmi netušili, čo budeme robiť dnes, tak ani dnes nevieme, kam sa posunieme o desať rokov. crypton.digital

Štatistiky blogu

Počet článkov: 8
Celková čítanosť: 5159x
Priemerná čítanosť článkov: 645x

Autor blogu

Kategórie