Založ si blog

CRYPTON NEWS: Goldman Sachs tvrdí, že Ethereum predbehne Bitcoin ako uchovávateľa hodnoty

Vitajte na Blogu spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE

Pridajte sa k nám aj na Telegrame budete mať najaktuálnejšie informácie:

https://t.me/joinchat/WWRUDzUVli35w-aB

Sme slovenská technologická spoločnosť, venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. Najnovšie sa môžeme pochváliť úspešným napredovaním v rámci vlastnej fintech platformy WEXO, ktorej cieľom je poskytovať možnosti plnohodnotného využitia kryptomien pre každého. 

Na platforme WEXO pracuje spoločnosť CRYPTON DIGITAL, SE od roku 2019. Produktovo služby projektu aktuálne zastrešuje česká partnerská spoločnosť UPDN ONE, s.r.o. s bohatými skúsenosťami na finančnom trhu. CRYPTON DIGITAL, SE financuje projekt z vlastných zdrojov, ponúka však aj možnosť stať sa podielnikom projektu WEXO a profitovať tak zo zisku inovatívnej spoločnosti. 

Spoznajte portfólio produktov CRYPTON DIGITAL, SE. https://crypton.digital/products/index

Ak vás zaujímajú kryptomeny, ste na správnom mieste. Každý utorok v Blogu CRYPTON DIGITAL na portáli Pravda prinášame prehľad najzaujímavejších noviniek. 

A pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť viac o bezpečnom začiatku s kryptomenami, alternatívach nákupu, úschovy, investovania alebo o možnostiach ich využitia, všetky tieto informácie pravidelne poskytujeme našim partnerom a priateľom počas odborných seminárov a webinárov. Budeme radi, ak sa pridáte.

CRYPTON DIGITAL, SE

Vo svete:

– Apple hľadá manažéra „alternatívnych platieb“– Technologický gigant Apple hľadá nových manažérov pre rozvoj podnikania so špecializáciou na alternatívne platby, čo signalizuje, že spoločnosť smeruje k digitálnym aktívam. Apple hľadá profesionálov s 10-ročnými skúsenosťami s alternatívnymi platbami, digitálnymi peňaženkami a kryptomenami.
https://cointelegraph.com/news/apple-seeks-to-hire-alternative-payments-manager-with-crypto-experience

– Goldman Sachs tvrdí, že Ethereum predbehne Bitcoin ako uchovávateľa hodnoty – Goldman Sachs predpokladá, že Ethereum pravdepodobne porazí Bitcoin ako uchovávateľa hodnoty. Na zásadné výhody Etherea oproti Bitcoinu poukazujú i experti vo výskume zdieľanom  Santiago Roel Santos, generálnym partnerom investičnej spoločnosti ParaFi Capital, zameranej na blockchainové investície. Ethereum poskytuje vývojárom nový spôsob vytvárania aplikácií na svojej platforme. Väčšina aplikácií decentralizovaného financovania (DeFi) sa stavia na sieti Ethereum a zároveň väčšina NFT sa nakupuje pomocou Etherea. Vyšší počet transakcií v ETH, v porovnaní s BTC, dokazuje dominanciu Etherea.

https://dailyhodl.com/2021/05/26/goldman-sachs-predicts-ethereum-will-overtake-bitcoin-as-store-of-value/

– PayPal umožní výbery kryptomien do externých peňaženiek– Jose Fernandez da Ponte, viceprezident pre blockchain a kryptomeny v spoločnosti PayPal, 26. mája odhalil, že PayPal začne používateľom umožňovať výbery kryptomien zo svojej platformy do peňaženiek tretích strán. Doteraz mohli používatelia na platforme len nakupovať a predávať kryptomeny, čo sa mnohým používateľom nepáčilo. „Chceme dať možnosť výberu našim zákazníkom, čo im umožní platiť akýmkoľvek spôsobom,“ uviedol Jose Fernandez da Ponte.
https://beincrypto.com/paypal-to-allow-crypto-withdrawals-to-external-wallets/ 

V spoločnosti: 

Program na 22. týždeň 2021:

Pondelok 31.5. 2021 – 18:00 – Lifemanagement podcast (Záznam) (Juraj Kisela)https://zoom.us/j/765008543
Utorok 1. 6. 2021 – 20:00 – WEXO webinár (Peter Mariš)
https://us02web.zoom.us/j/83512171557
Streda 2. 6. 2021 – 18:00 – Business starting  (Záznam) (Juraj Kisela, Slavomír Buchla) https://zoom.us/j/765008543

Streda 2. 6. 2021 – 20:00 – Webinár CRYPTON DIGITAL + WEXO (Slavomír Buchla)
https://zoom.us/j/274013119 
Štvrtok 3. 6. 2021 – 18:00 – Odborný starting – 1. časť (Ing. Marcel Falat) 
https://zoom.us/j/765008543 

Nedeľa 6. 6. 2021 – 20:00 – Webinár CRYPTON DIGITAL + WEXO (Záznam) (Slavomír Buchla)
https://zoom.us/j/274013119 

Heslo na WEXO webinár je: wexo

Heslo na ostatné webináre je: crypton 

V prípade záujmu o viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Rebeka Čepedyová

Marketing Assistant of CRYPTON DIGITAL
marketing@crypton.digital

CRYPTON DIGITAL, SE

+421 910 212 182
info@crypton.digital

CRYPTON NEWS: Najväčšie múzeum na svete spúšťa výstavu umenia NFT

18.11.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme [...]

CRYPTON NEWS: Bitcoin je v Salvadore oficiálne zákonným platidlom

19.09.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme [...]

CRYPTON NEWS: 77% ruských investorov uprednostňuje Bitcoin pred zlatom a forexom

07.09.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme pre vás [...]

Policajný potápač

Na rieke Laborec sa topil mladík, našli ho horskí záchranári bez známok života

14.07.2024 22:17

Mladík zo Slovenska bol nezvestný od soboty.

Joe Biden

Trump plány po atentáte nemení. Biden vyzval Američanov na jednotu, vystúpi s prejavom

14.07.2024 22:10

Identifikovali obeť streľby na Trumpovom mítingu.

Election 2024 Trump

Koľko zarábajú v USA ochrankári, ktorí strážia aj Trumpa, a čo musia zvládnuť? Ich predchodcovia odhaľovali falošné doláre

14.07.2024 18:00

Adept na ochrankára v najvýkonnejšom veku musí zvládnuť 55 kľukov za minútu, aby dostal najlepšiu známku. Čo sa týka žien, kľukov má byť 40.

PREZIDENT: Prevzatie Prezidentského paláca

Rozdelenie nám škodí. Zmierime sa s tým, že iný názor nie je existenčná hrozba?

14.07.2024 18:00

Diskutovali by sme s každým, a nemyslíme si, že „iné” názory sú nebezpečné, aj keď občas môžu byť hlúpe. Je naša ochota skutočná? Sme naozaj takí tolerantní? Zapojte sa do diskusie!

CRYPTON DIGITAL

Na fintechu nás fascinuje skutočnosť, že tak, ako sme pred desiatimi rokmi netušili, čo budeme robiť dnes, tak ani dnes nevieme, kam sa posunieme o desať rokov. crypton.digital

Štatistiky blogu

Počet článkov: 44
Celková čítanosť: 79036x
Priemerná čítanosť článkov: 1796x

Autor blogu

Kategórie