Založ si blog

CRYPTON NEWS: Goldman Sachs tvrdí, že Ethereum predbehne Bitcoin ako uchovávateľa hodnoty

Vitajte na Blogu spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE

Pridajte sa k nám aj na Telegrame budete mať najaktuálnejšie informácie:

https://t.me/joinchat/WWRUDzUVli35w-aB

Sme slovenská technologická spoločnosť, venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. Najnovšie sa môžeme pochváliť úspešným napredovaním v rámci vlastnej fintech platformy WEXO, ktorej cieľom je poskytovať možnosti plnohodnotného využitia kryptomien pre každého. 

Na platforme WEXO pracuje spoločnosť CRYPTON DIGITAL, SE od roku 2019. Produktovo služby projektu aktuálne zastrešuje česká partnerská spoločnosť UPDN ONE, s.r.o. s bohatými skúsenosťami na finančnom trhu. CRYPTON DIGITAL, SE financuje projekt z vlastných zdrojov, ponúka však aj možnosť stať sa podielnikom projektu WEXO a profitovať tak zo zisku inovatívnej spoločnosti. 

Spoznajte portfólio produktov CRYPTON DIGITAL, SE. https://crypton.digital/products/index

Ak vás zaujímajú kryptomeny, ste na správnom mieste. Každý utorok v Blogu CRYPTON DIGITAL na portáli Pravda prinášame prehľad najzaujímavejších noviniek. 

A pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť viac o bezpečnom začiatku s kryptomenami, alternatívach nákupu, úschovy, investovania alebo o možnostiach ich využitia, všetky tieto informácie pravidelne poskytujeme našim partnerom a priateľom počas odborných seminárov a webinárov. Budeme radi, ak sa pridáte.

CRYPTON DIGITAL, SE

Vo svete:

– Apple hľadá manažéra „alternatívnych platieb“– Technologický gigant Apple hľadá nových manažérov pre rozvoj podnikania so špecializáciou na alternatívne platby, čo signalizuje, že spoločnosť smeruje k digitálnym aktívam. Apple hľadá profesionálov s 10-ročnými skúsenosťami s alternatívnymi platbami, digitálnymi peňaženkami a kryptomenami.
https://cointelegraph.com/news/apple-seeks-to-hire-alternative-payments-manager-with-crypto-experience

– Goldman Sachs tvrdí, že Ethereum predbehne Bitcoin ako uchovávateľa hodnoty – Goldman Sachs predpokladá, že Ethereum pravdepodobne porazí Bitcoin ako uchovávateľa hodnoty. Na zásadné výhody Etherea oproti Bitcoinu poukazujú i experti vo výskume zdieľanom  Santiago Roel Santos, generálnym partnerom investičnej spoločnosti ParaFi Capital, zameranej na blockchainové investície. Ethereum poskytuje vývojárom nový spôsob vytvárania aplikácií na svojej platforme. Väčšina aplikácií decentralizovaného financovania (DeFi) sa stavia na sieti Ethereum a zároveň väčšina NFT sa nakupuje pomocou Etherea. Vyšší počet transakcií v ETH, v porovnaní s BTC, dokazuje dominanciu Etherea.

https://dailyhodl.com/2021/05/26/goldman-sachs-predicts-ethereum-will-overtake-bitcoin-as-store-of-value/

– PayPal umožní výbery kryptomien do externých peňaženiek– Jose Fernandez da Ponte, viceprezident pre blockchain a kryptomeny v spoločnosti PayPal, 26. mája odhalil, že PayPal začne používateľom umožňovať výbery kryptomien zo svojej platformy do peňaženiek tretích strán. Doteraz mohli používatelia na platforme len nakupovať a predávať kryptomeny, čo sa mnohým používateľom nepáčilo. „Chceme dať možnosť výberu našim zákazníkom, čo im umožní platiť akýmkoľvek spôsobom,“ uviedol Jose Fernandez da Ponte.
https://beincrypto.com/paypal-to-allow-crypto-withdrawals-to-external-wallets/ 

V spoločnosti: 

Program na 22. týždeň 2021:

Pondelok 31.5. 2021 – 18:00 – Lifemanagement podcast (Záznam) (Juraj Kisela)https://zoom.us/j/765008543
Utorok 1. 6. 2021 – 20:00 – WEXO webinár (Peter Mariš)
https://us02web.zoom.us/j/83512171557
Streda 2. 6. 2021 – 18:00 – Business starting  (Záznam) (Juraj Kisela, Slavomír Buchla) https://zoom.us/j/765008543

Streda 2. 6. 2021 – 20:00 – Webinár CRYPTON DIGITAL + WEXO (Slavomír Buchla)
https://zoom.us/j/274013119 
Štvrtok 3. 6. 2021 – 18:00 – Odborný starting – 1. časť (Ing. Marcel Falat) 
https://zoom.us/j/765008543 

Nedeľa 6. 6. 2021 – 20:00 – Webinár CRYPTON DIGITAL + WEXO (Záznam) (Slavomír Buchla)
https://zoom.us/j/274013119 

Heslo na WEXO webinár je: wexo

Heslo na ostatné webináre je: crypton 

V prípade záujmu o viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Rebeka Čepedyová

Marketing Assistant of CRYPTON DIGITAL
marketing@crypton.digital

CRYPTON DIGITAL, SE

+421 910 212 182
info@crypton.digital

CRYPTON NEWS: Najväčšie múzeum na svete spúšťa výstavu umenia NFT

18.11.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme [...]

CRYPTON NEWS: Bitcoin je v Salvadore oficiálne zákonným platidlom

19.09.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme [...]

CRYPTON NEWS: 77% ruských investorov uprednostňuje Bitcoin pred zlatom a forexom

07.09.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme pre vás [...]

Izrael Palestína Gaza Hamas Rukojemníci Prepustenie

Vojna v Gaze trvá 200 dní. Izrael zosilnil údery, nariadil nové evakuácie na severe

23.04.2024 20:55

Ostreľovanie severu palestínskeho územia bolo za posledný deň jedno z najintenzívnejších od začiatku vojny.

USA Izrael Gaza univerzity protesty

Polícia zatýkala na pro-palestínskych protestoch na univerzite v New Yorku

23.04.2024 19:49

Biely dom antisemitské vyjadrenia počas študentských protestov na viacerých univerzitách slovne odsúdil.

Thunbergová

Švédska prokuratúra obvinila Gretu Thunbergovú z občianskej neposlušnosti

23.04.2024 19:35

Súdy v minulosti už dvakrát uložili celosvetovo známej aktivistke pokutu za občiansku neposlušnosť na klimatických protestoch.

R1 BB - Slovenská Ľupča, kameň, poklepanie

Odštartovali výstavbu dôležitej cesty na R1. Šoféri sa však na tri roky musia obrniť trpezlivosťou

23.04.2024 18:52

Preťažený úsek, na ktorom pomerne často dochádzalo aj k nehodám, sa konečne skvalitní. Nová štvorprúdová rýchlostná cesta by mala byť hotová do dva a pol roka.

CRYPTON DIGITAL

Na fintechu nás fascinuje skutočnosť, že tak, ako sme pred desiatimi rokmi netušili, čo budeme robiť dnes, tak ani dnes nevieme, kam sa posunieme o desať rokov. crypton.digital

Štatistiky blogu

Počet článkov: 44
Celková čítanosť: 75831x
Priemerná čítanosť článkov: 1723x

Autor blogu

Kategórie