Založ si blog

CRYPTON NEWS: Uskutočnil sa najdrahší nákup nehnuteľnosti v kryptomenách

Vitajte na Blogu spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE

Pridajte sa k nám aj na Telegrame budete mať najaktuálnejšie informácie:

https://t.me/joinchat/WWRUDzUVli35w-aB

Sme slovenská technologická spoločnosť, venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. Najnovšie sa môžeme pochváliť úspešným napredovaním v rámci vlastnej fintech platformy WEXO, ktorej cieľom je poskytovať možnosti plnohodnotného využitia kryptomien pre každého. 

Na platforme WEXO pracuje spoločnosť CRYPTON DIGITAL, SE od roku 2019. Produktovo služby projektu aktuálne zastrešuje česká partnerská spoločnosť UPDN ONE, s.r.o. s bohatými skúsenosťami na finančnom trhu. CRYPTON DIGITAL, SE financuje projekt z vlastných zdrojov, ponúka však aj možnosť stať sa podielnikom projektu WEXO a profitovať tak zo zisku inovatívnej spoločnosti. 

Spoznajte portfólio produktov CRYPTON DIGITAL, SE. https://crypton.digital/products/index

Ak vás zaujímajú kryptomeny, ste na správnom mieste. Každý utorok v Blogu CRYPTON DIGITAL na portáli Pravda prinášame prehľad najzaujímavejších noviniek. 

A pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť viac o bezpečnom začiatku s kryptomenami, alternatívach nákupu, úschovy, investovania alebo o možnostiach ich využitia, všetky tieto informácie pravidelne poskytujeme našim partnerom a priateľom počas odborných seminárov a webinárov. Budeme radi, ak sa pridáte.

CRYPTON DIGITAL, SE

Vo svete

Uskutočnil sa najdrahší nákup nehnuteľnosti v kryptomenách– Prednedávnom prebehla najdrahšia kúpa prímorskej rezidencie v Miami za kryptomeny. Luxusná rezidencia v Miami bola predaná anonymnému kupujúcemu, ktorý za svoj prímorský byt v preslávenej časti Surfside zaplatil rekordných 22,5 miliónov amerických dolárov v kryptomenách. Aký typ kryptomeny kupujúci použil nebolo zverejnené. Alex Sapir a Giovanni Fasciani, ktorí stoja za luxusnou rezidenciou Arte Surfside, vyhlásili, že obchody prostredníctvom kryptomien sú bezpečné a dodali, že stále viac ľudí chce kupovať nehnuteľnosti prostredníctvom digitálnych aktív.
https://cryptopotato.com/most-expensive-cryptocurrency-real-estate-purchase-22-5-million-miami-penthouse/

Druhá najstaršia americká banka bude ponúkať kryptomenové služby – Banky sa snažia držať krok a počúvajú na spätné väzby od svojich zákazníkov. Druhá najstaršia americká banka, State Street Corporation, začne ponúkať digitálnu jednotku zameranú na kryptomeny. Banková spoločnosť uvádza, že umožní obchodovanie s kryptomenami prostredníctvom svojej platformy. Kryptomenové služby ponúkajú aj iné známe banky, ako napríklad Goldman Sachs a JPMorgan. Goldman Sachs dokonca požiadal o bitcoinový ETF, zatiaľ čo JPMorgan sa údajne snaží uvoľniť aktívne spravovaný BTC fond.
https://cryptopotato.com/us-bank-state-street-to-set-up-a-digital-unit-focused-on-cryptocurrencies/

Tesla chce opäť prijímať platby v Bitcoine – Elon Musk, generálny riaditeľ spoločnosti Tesla, reagoval na Twitteri ohľadne nedávnych obvinení generálnej riaditeľky spoločnosti Sygnia, Magdy Wierzyckej, ktorá vyzvala komisiu pre cenné papiere a burzu v USA, aby vyšetrila miliardára za údajnú manipuláciu s cenou Bitcoinu. Musk reagoval, že jej obvinenia sú nepresné a že Tesla predala časť svojich podielov v BTC, aby dokázala likviditu aktíva ako alternatívu k hotovosti. Dodal aj to, že Tesla začne prijímať platby v BTC až vtedy, keď sa potvrdí rozumná spotreba čistej energie ťažiarmi BTC.
https://cointelegraph.com/news/elon-musks-lays-out-when-tesla-will-begin-accepting-bitcoin-payments-again 

Dve pätiny mladých austrálčanov verí v krypto investície – Kryptoburza Kraken uskutočnila výskum, ktorý ukázal, že každý piaty Austrálčan verí, že kryptomeny sú kľúčom k vlastníctvu domu, pretože dôvera v tradičné úspory klesá. Takmer štvrtina opýtaných vyjadrila obavy, že hodnota peňazí v tradičných úsporách hotovosti klesá. Z výskumu vyplýva, že 22% opýtaných Austrálčanov sa domnieva, že investovaním do kryptomien je ľahšie sporiť, ako uložiť fiat meny na bankový účet alebo na iné tradičné spôsoby sporenia.
https://cointelegraph.com/news/two-fifths-of-aussie-millennials-think-crypto-investments-beat-real-estate 

V spoločnosti:

Program na 24. týždeň 2021:
Utorok 15. 6. 2021 – 20:00 – WEXO webinár (Peter Mariš)
https://us02web.zoom.us/j/83512171557
Streda 16. 6. 2021 – 18:00 – Business starting (Lukáš Šebest)
https://zoom.us/j/765008543Streda 16. 6. 2021 – 20:00 – Webinár CRYPTON DIGITAL + WEXO (Juraj Kisela)
https://zoom.us/j/274013119 
Štvrtok 17. 6. 2021 – 18:00 – Odborný starting – 1. časť (Ing. Marcel Falat) 
https://zoom.us/j/765008543 

Nedeľa 20. 6. 2021 – 20:00 – Webinár CRYPTON DIGITAL + WEXO (Záznam) (Juraj Kisela)
https://zoom.us/j/274013119 

Heslo na WEXO webinár je: wexo

Heslo na ostatné webináre je: crypton

Rebeka Čepedyová

Marketing Assistant of CRYPTON DIGITAL
marketing@crypton.digital

CRYPTON DIGITAL, SE

+421 910 212 182
info@crypton.digital

CRYPTON NEWS: Najväčšie múzeum na svete spúšťa výstavu umenia NFT

18.11.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme [...]

CRYPTON NEWS: Bitcoin je v Salvadore oficiálne zákonným platidlom

19.09.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme [...]

CRYPTON NEWS: 77% ruských investorov uprednostňuje Bitcoin pred zlatom a forexom

07.09.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme pre vás [...]

Ozbrojené sily SR vojak, vojaci

Hoaxy a podvody: Téma zapojenia slovenských vojakov do vojny pripomína informačnú operáciu

27.02.2024 09:33

Dezinformáciu o vysielaní vojakov na Ukrajinu podľa Púchovského zdieľalo 76 ruských propagandistických kanálov.

jemen, saná

USA vykonali ďalší úder na ciele v oblastiach Jemenu ovládaných húsíami

27.02.2024 09:26

Americká armáda zasiahla rakety, drony a bezpilotné člny v oblastiach Jemenu, ktoré ovládajú Iránom podporovaní povstalci húsíovia.

Ukrajinskí vojaci, Dneper, Cherson, vojna na Ukrajine

Kyjev volá emigrantov domov. Poľský generál: Vonku máte druhú ukrajinskú armádu, plnú úplatkárov

27.02.2024 08:00

Minister zahraničných vecí Ukrajiny Kuleba volá domov Ukrajincov, ktorí žijú v zahraničí. Podľa poľského generála je to priam celá armáda, zložená z úplatkárov.

CRYPTON DIGITAL

Na fintechu nás fascinuje skutočnosť, že tak, ako sme pred desiatimi rokmi netušili, čo budeme robiť dnes, tak ani dnes nevieme, kam sa posunieme o desať rokov. crypton.digital

Štatistiky blogu

Počet článkov: 44
Celková čítanosť: 73865x
Priemerná čítanosť článkov: 1679x

Autor blogu

Kategórie