Založ si blog

CRYPTON NEWS: Coinbase sprístupňuje platby cez PayPal

Vitajte na Blogu spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE

Pridajte sa k nám aj na Telegrame budete mať najaktuálnejšie informácie:

https://t.me/joinchat/WWRUDzUVli35w-aB

Sme slovenská technologická spoločnosť, venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. Najnovšie sa môžeme pochváliť úspešným napredovaním v rámci vlastnej fintech platformy WEXO, ktorej cieľom je poskytovať možnosti plnohodnotného využitia kryptomien pre každého. 

Na platforme WEXO pracuje spoločnosť CRYPTON DIGITAL, SE od roku 2019. Produktovo služby projektu aktuálne zastrešuje česká partnerská spoločnosť UPDN ONE, s.r.o. s bohatými skúsenosťami na finančnom trhu. CRYPTON DIGITAL, SE financuje projekt z vlastných zdrojov, ponúka však aj možnosť stať sa podielnikom projektu WEXO a profitovať tak zo zisku inovatívnej spoločnosti. 

Spoznajte portfólio produktov CRYPTON DIGITAL, SE. https://crypton.digital/products/index

Ak vás zaujímajú kryptomeny, ste na správnom mieste. Každý utorok v Blogu CRYPTON DIGITAL na portáli Pravda prinášame prehľad najzaujímavejších noviniek. 

A pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť viac o bezpečnom začiatku s kryptomenami, alternatívach nákupu, úschovy, investovania alebo o možnostiach ich využitia, všetky tieto informácie pravidelne poskytujeme našim partnerom a priateľom počas odborných seminárov a webinárov. Budeme radi, ak sa pridáte.

CRYPTON DIGITAL, SE

Vo svete :

Nigérijský hotel sa stáva prvým v krajine, ktorý prijíma platby v BTC – Luxusný hotel George Residence v meste Lagos v Nigérii údajne bude prijímať Bitcoin ako formu platby a digitálne aktíva príjme ako svoju primárnu rezervnú menu. Ich obavy z inflácie sa naďalej dotýkajú africkej ekonomiky. Spoločnosť už previedla 50% svojej súvahy na Bitcoin. George Residence bude prijímať Bitcoiny prostredníctvom spoločnosti Coinvest Africa, regionálneho sprostredkovateľa kryptomien.
https://cointelegraph.com/news/nigerian-hotel-becomes-country-s-first-to-accept-bitcoin-payments

Ethereum prekonalo 3 000 dolárov! – Ethereum, druhá najväčšia kryptomena podľa trhového kapitalizmu, v nedeľu prekonala hranicu 3 000 dolárov. Len pred rokom sa Ethereum obchodovalo za zhruba 208 dolárov – čo je podľa údajov z Krakenu nárast o 1 359%. Jeho cena za posledných sedem dní vzrástla o 25% a podľa CoinMarketCap.com je jeho trhová kapitalizácia v hodnote 350 miliárd dolárov.
https://www.marketwatch.com/story/ethereum-rally-continues-with-price-topping-3-000-for-first-time-11620010523

JPMorgan Chase poukazuje na výhody ETH voči BTC – Bankový gigant Wall Street uvádza, že Ethereum prekonáva Bitcoin. Očakáva sa, že tento trend bude aj naďalej pokračovať. Ako jeden z dôvodov prečo by tomu tak mohlo byť je, že počet transakcií v sieti Etherea je už dlhšie vyšší ako v sieti Bitcoinu.
https://cryptopotato.com/jpmorgan-gives-3-reasons-why-ethereum-is-outperforming-bitcoin 

Coinbase sprístupňuje platby cez PayPal – Kryptoburza Coinbase oznámila, že sprístupní nákupy kryptomien na svojej platforme svojim používateľom, ktorí sú registrovaní v službe PayPal. Odteraz je možné prostredníctvom PayPalu nakupovať kryptomeny iba niekoľkými kliknutiami bez zadávania informácií o bankovom účte alebo čísel kreditných kariet. Coinbase poznamenáva, že táto služba je dostupná iba pre obyvateľov USA, ktorí majú overené účty pre Coinbase aj PayPal. 
https://cryptodaily.co.uk/2021/04/Coinbase-Opens-Crypto-Payments-Via-PayPal 

V spoločnosti:

Výstupy v médiách – O našich novinkách prostredníctvom výstupov v rôznych médiách sa môžete dozvedať či už priamo z konkrétnych médií, alebo z našich sociálnych sietí.

Za minulý týždeň to boli články:
– slovenský portál techbox.dennikn.sk 
– maďarský portál m.hvg.hu 

– Program na 18. týždeň 2021:

Pondelok 3. 5. 2021 – 18:00 – Lifemanagment podcast (Juraj Kisela, Andrej Kurtiš)
https://zoom.us/j/765008543
Utorok 4. 5. 2021 – 20:00 – WEXO webinár (Peter Mariš)
https://us02web.zoom.us/j/83512171557
Streda 5. 5. 2021 – 18:00 – Obchodný starting (Juraj Kisela)
https://zoom.us/j/765008543

Streda 5. 5. 2021 – 20:00 – Webinár CRYPTON DIGITAL + WEXO (Juraj Kisela) 
https://zoom.us/j/274013119 
Štvrtok 6. 5. 2021 – 18:00 – Odborný starting (Ing. Marcel Falat) 
https://zoom.us/j/765008543 

Nedeľa 9. 5. 2021 – 20:00 – Webinár CRYPTON DIGITAL + WEXO (záznam) 
https://zoom.us/j/274013119 

Heslo na WEXO webinár je: wexo

Heslo na ostatné webináre je: crypton 

V prípade záujmu o viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Rebeka Čepedyová

Marketing Assistant of CRYPTON DIGITAL
marketing@crypton.digital

CRYPTON DIGITAL, SE+421 910 212 182
info@crypton.digital

CRYPTON NEWS: Najväčšie múzeum na svete spúšťa výstavu umenia NFT

18.11.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme [...]

CRYPTON NEWS: Bitcoin je v Salvadore oficiálne zákonným platidlom

19.09.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme [...]

CRYPTON NEWS: 77% ruských investorov uprednostňuje Bitcoin pred zlatom a forexom

07.09.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme pre vás [...]

Policajný potápač

Na rieke Laborec sa topil mladík, našli ho horskí záchranári bez známok života

14.07.2024 22:17

Mladík zo Slovenska bol nezvestný od soboty.

Joe Biden

Trump plány po atentáte nemení. Biden vyzval Američanov na jednotu, vystúpi s prejavom

14.07.2024 22:10

Identifikovali obeť streľby na Trumpovom mítingu.

Election 2024 Trump

Koľko zarábajú v USA ochrankári, ktorí strážia aj Trumpa, a čo musia zvládnuť? Ich predchodcovia odhaľovali falošné doláre

14.07.2024 18:00

Adept na ochrankára v najvýkonnejšom veku musí zvládnuť 55 kľukov za minútu, aby dostal najlepšiu známku. Čo sa týka žien, kľukov má byť 40.

PREZIDENT: Prevzatie Prezidentského paláca

Rozdelenie nám škodí. Zmierime sa s tým, že iný názor nie je existenčná hrozba?

14.07.2024 18:00

Diskutovali by sme s každým, a nemyslíme si, že „iné” názory sú nebezpečné, aj keď občas môžu byť hlúpe. Je naša ochota skutočná? Sme naozaj takí tolerantní? Zapojte sa do diskusie!

CRYPTON DIGITAL

Na fintechu nás fascinuje skutočnosť, že tak, ako sme pred desiatimi rokmi netušili, čo budeme robiť dnes, tak ani dnes nevieme, kam sa posunieme o desať rokov. crypton.digital

Štatistiky blogu

Počet článkov: 44
Celková čítanosť: 79053x
Priemerná čítanosť článkov: 1797x

Autor blogu

Kategórie