Založ si blog

CRYPTON NEWS: Deutsche Telekom investuje do DeFi platformy

Vitajte na Blogu spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE

Pridajte sa k nám aj na Telegrame budete mať najaktuálnejšie informácie:

https://t.me/joinchat/WWRUDzUVli35w-aB

Sme slovenská technologická spoločnosť, venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. Najnovšie sa môžeme pochváliť úspešným napredovaním v rámci vlastnej fintech platformy WEXO, ktorej cieľom je poskytovať možnosti plnohodnotného využitia kryptomien pre každého. 

Na platforme WEXO pracuje spoločnosť CRYPTON DIGITAL, SE od roku 2019. Produktovo služby projektu aktuálne zastrešuje česká partnerská spoločnosť UPDN ONE, s.r.o. s bohatými skúsenosťami na finančnom trhu. CRYPTON DIGITAL, SE financuje projekt z vlastných zdrojov, ponúka však aj možnosť stať sa podielnikom projektu WEXO a profitovať tak zo zisku inovatívnej spoločnosti. 

Spoznajte portfólio produktov CRYPTON DIGITAL, SE. https://crypton.digital/products/index

Ak vás zaujímajú kryptomeny, ste na správnom mieste. Každý utorok v Blogu CRYPTON DIGITAL na portáli Pravda prinášame prehľad najzaujímavejších noviniek. 

A pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť viac o bezpečnom začiatku s kryptomenami, alternatívach nákupu, úschovy, investovania alebo o možnostiach ich využitia, všetky tieto informácie pravidelne poskytujeme našim partnerom a priateľom počas odborných seminárov a webinárov. Budeme radi, ak sa pridáte.

CRYPTON DIGITAL, SE

Vo svete:

– Deutsche Telekom investuje do DeFi platformy – Jeden z najväčších poskytovateľov telekomunikačných služieb v Európe – Deutsche Telekom, oznámil svoje investície do blockchainovej platobnej platformy Celo. Deutsche Telekom týmto krokom uskutočnil významný nákup na podporu rozvoja decentralizovaných financií.
https://cointelegraph.com/news/deutsche-telekom-invests-in-mobile-defi-platform-celo

– Používatelia Gemini môžu odteraz nakupovať kryptomeny prostredníctvom Apple Pay a Google Pay– Americká kryptoburza Gemini umožňuje svojim používateľom nakupovať kryptomeny prostredníctvom služieb Apple Pay a Google Pay. Nová funkcia je k dispozícii pre viac ako 30 kryptomien podporovaných na platforme Gemini, vrátane Bitcoinu, Etherea, Litecoinu a Bitcoin Cash.
https://cointelegraph.com/news/gemini-users-can-now-buy-bitcoin-with-apple-pay-and-google-pay 

– 64% dospelých v USA sa zaujíma o krypto – Kryptoburza Gemini, ktorú vlastnia bratia Winklevossovci zverejnila prieskum, v ktorom sa píše, že takmer dve tretiny dospelých v USA majú záujem dozvedieť sa viac o kryptomenách. Údaje boli zhromažďované spomedzi 3 000 respondentov vo veku od 18 do 65 s príjmom 40 000 dolárov a viac ročne. Na základe zistení prieskumu spoločnosť Gemini odhaduje, že takmer 14% obyvateľov USA – alebo 21,2 milióna dospelých – teraz vlastní kryptomenu. Spoločnosti Gemini predpokladá, že počet amerických kryptoinvestorov sa v roku 2021 zdvojnásobí.
https://cointelegraph.com/news/64-of-us-adults-are-interested-in-crypto-new-survey-shows 

V spoločnosti:

– Program na 17. týždeň 2021:

Pondelok 26. 4. 2021 – 18:00 – Obchodný starting (Juraj Kisela)
https://zoom.us/j/765008543
Utorok 27. 4. 2021 – 20:00 – WEXO webinár (Peter Mariš)
https://us02web.zoom.us/j/83512171557
Streda 28. 4. 2021 – 20:00 – Webinár CRYPTON DIGITAL + WEXO (Juraj Kisela) 
https://zoom.us/j/274013119 
Štvrtok 29. 4. 2021 – 18:00 – Odborný starting (Ing. Marcel Falat) 
https://zoom.us/j/765008543 

Nedeľa 2. 5. 2021 – 20:00 – Webinár CRYPTON DIGITAL + WEXO (záznam) 
https://zoom.us/j/274013119 

Heslo na WEXO webinár je: wexo

Heslo na ostatné webináre je: crypton

V prípade záujmu o viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Rebeka Čepedyová
Marketing Assistant of CRYPTON DIGITAL
marketing@crypton.digital
CRYPTON DIGITAL, SE
+421 910 212 182
info@crypton.digital

CRYPTON NEWS: Najväčšie múzeum na svete spúšťa výstavu umenia NFT

18.11.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme [...]

CRYPTON NEWS: Bitcoin je v Salvadore oficiálne zákonným platidlom

19.09.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme [...]

CRYPTON NEWS: 77% ruských investorov uprednostňuje Bitcoin pred zlatom a forexom

07.09.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme pre vás [...]

Ruskí námorníci, Putin, jadrová ponorka, Rusko, Moskva, námorníctvo

Ak NATO pošle vojakov na Ukrajinu, vojna s ním bude nevyhnutná, reaguje Kremeľ. Stoltenberg sa vyjadril

27.02.2024 12:12

NATO nemá v pláne vyslať na Ukrajinu bojové jednotky.

SR Bratislava NRSR parlament 9. schôdza BAX

Do programu schôdze pribudla sporná novela, poslanci odmietli viacero návrhov

27.02.2024 12:00, aktualizované: 12:23

O návrhu na skrátené legislatívne konanie by mali poslanci rokovať po utorkovom prvom bloku hlasovaní.

orlov

Putinov režim prirovnal k fašizmu. Orlov dostal za kritiku vojny 2,5 roka väzenia

27.02.2024 11:03, aktualizované: 11:49

Priamo zo súdnej siene bol 70-ročný ochranca ľudských práv pomerne ostentatívne v sprievode policajného komanda odvedený rovno do väzenia.

Kuzminiv

Je to Judáš, čakal som, že ho zabijú, pošpinil zavraždeného ruského pilota vlastný otec

27.02.2024 10:53

V októbri minulého roka bola v Rusku o Kuzminovovi odvysielaná reportáž. Podľa nej ruské úrady nariadili jeho likvidáciu.

CRYPTON DIGITAL

Na fintechu nás fascinuje skutočnosť, že tak, ako sme pred desiatimi rokmi netušili, čo budeme robiť dnes, tak ani dnes nevieme, kam sa posunieme o desať rokov. crypton.digital

Štatistiky blogu

Počet článkov: 44
Celková čítanosť: 73880x
Priemerná čítanosť článkov: 1679x

Autor blogu

Kategórie