Založ si blog

CRYPTON NEWS: Kuba chce uznať a regulovať kryptomeny pre platby

Dobrý deň,
Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme pre vás niekoľko online aktivít, za ktoré výhercov odmeňujeme od 5 až do 500 WEXO Tokenov. Wexo DeFi Token reprezentuje rovnomennú fintech platfomu WEXO, ktorej cieľom je poskytovať možnosti plnohodnotného využitia kryptomien pre každého. 

Všetky bližšie informácie o Bounty Programe nájdete na www.wexotoken.com alebo v našej telegramovej skupine Wexo Announcements.

Stiahnite si zadarmo aplikáciu WEXO
Registrovať sa môžete tu: https://auth.wexopay.com/nr/03hJJdKFX

Pozývame Vás na naše pravidelné webináre

UTOROK

Téma: Wexo 

Čas: 20:00

Prednášajúci: Peter Mariš

Link: https://us02web.zoom.us/j/83512171557
Heslo: wexo


STREDA

Téma: Webinár CRYPTON DIGITAL + WEXO 

Čas: 20:00

Prednášajúci: Juraj Kisela, Kristína Wágnerová

Link: https://zoom.us/j/274013119
Heslo: crypton

CRYPTON NEWS

Kubánska vláda chce uznať a regulovať kryptomeny pre platby

Po tom, čo sa Salvador začiatkom tohto roka zapísal do histórie prijatím Bitcoinu ako zákonného platidla, počet krajín, ktoré plánujú tento krok napodobniť, stále rastie. Nedávna správa ukázala, že kubánska centrálna banka chce implementovať pravidlá, ktoré národu umožnia legálne využívať digitálne aktíva. Kubánsky prezident Miguel Díaz Canel v spolupráci s inými úradmi v krajine preskúmal možné spôsoby prijatia kryptomien na prekonanie finančných turbulencií, ktoré sa po COVID-19 zintenzívnili. Decentralizovaná povaha Bitcoinu a niektorých kryptomien by preto mohla byť pre Kubu životaschopnou alternatívou.  

Prevádzkovatelia bitcoinových bankomatov bojujú proti praniu špinavých peňazí

Prevádzkovatelia bitcoinových bankomatov DigitalMint a Coinsource spustili Cryptocurrency Compliance Cooperative (CCC), novú asociáciu, ktorá si kladie za cieľ stanoviť štandardy zhody pre odvetvie bitcoinových bankomatov. Nová snaha o dodržiavanie predpisov sa začala s podporou hlavných analytických firiem v oblasti blockchainu, ako sú Chainalysis a Elliptic. CCC teraz podporuje účasť kryptomenových peňažných spoločností, regulačných orgánov, finančných inštitúcií a orgánov presadzovania práva. Asociácia sa konkrétne zameriava na Bitcoinové bankomaty, aby bola zaistená zhoda Know Your Customer (KYC) a Anti-Money Laundering (AML), pretože tento typ bankomatov je často spájaný s nedostatkom požiadaviek KYC.  

Visa investuje 150 000 dolárov do NFT

Gigant kreditných kariet Visa vstúpil do sveta NFT! Spoločnosť kúpila digitálny obraz ženy s mohawkom, jedno z diel nazývaných CryptoPunk za 49,50 ETH, čo predstavuje skoro 150 000 dolárov. Táto značná investícia na trhu NFT pochádza zo snahy spoločnosti Visa na trhu s kryptomenami. Jej kryptocentrické kreditné a debetné karty v prvej polovici roku 2021 údajne spracovali až 1 miliardu dolárov. Vedúci kryptomenového oddelenia v spoločnosti Visa, Cuy Sheffield, povedal: „sme spoločnosť, ktorá sa ponorila do histórie obchodu a platieb – ale s pohľadom upretým do budúcnosti. Toto je len začiatok našej práce v tomto priestore.“ Mnoho významných spoločností verí a investuje do kryptomien. Investujte spolu s nimi aj vy! 

Zdroje: www.cryptopotato.comwww.cointelegraph.comwww.cointelegraph.com
CRYPTON DIGITAL svojim klientom prináša pravidelné novinky zo sveta kryptomien. Ak aj vy chcete využiť dané informácie vo Váš prospech, pridajte sa medzi viac ako 8500 klientov.

Rebeka Čepedyová
Junior Marketing Specialist of CRYPTON DIGITAL
marketing@crypton.digital
CRYPTON DIGITAL, SE
+421 910 212 182
info@crypton.digital

Na platforme WEXO pracuje spoločnosť CRYPTON DIGITAL, SE od roku 2019. Produktovo služby projektu aktuálne zastrešuje česká partnerská spoločnosť UPDN ONE, s. r. o., s bohatými skúsenosťami na finančnom trhu. CRYPTON DIGITAL, SE financuje projekt z vlastných zdrojov, ponúka však aj možnosť stať sa podielnikom projektu WEXO a profitovať tak zo zisku inovatívnej spoločnosti. Spoznajte portfólio produktov CRYPTON DIGITAL, SE. https://crypton.digital/products/index

CRYPTON NEWS: Najväčšie múzeum na svete spúšťa výstavu umenia NFT

18.11.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme [...]

CRYPTON NEWS: Bitcoin je v Salvadore oficiálne zákonným platidlom

19.09.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme [...]

CRYPTON NEWS: 77% ruských investorov uprednostňuje Bitcoin pred zlatom a forexom

07.09.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme pre vás [...]

vojna na Ukrajine, Rusko

BBC: Ruská armáda má kavalériu 21. storočia. Z motoriek

16.06.2024 08:55

Ruská armáda na ukrajinskom bojisku čoraz častejšie používa ľahkú techniku - motocykle a terénne vozidlá rôznej konštrukcie.

Izrael, Palestína, Pásmo Gazy

Izrael pozastaví každý deň boje na 11 hodín. Majú to byť 'taktické' prestávky na uľahčenie humanitárnej pomoci

16.06.2024 08:11

Izraelská armáda v časti južného Pásma Gazy každý deň na 11 hodín pozastaví vojenské operácie, aby uľahčila dodávky humanitárnej pomoci.

Čína, Si Ťin-pching v Elyzejskom paláci

USA sa nás snažia vyprovokovať k útoku na Taiwan, povedal podľa FT čínsky prezident von der Leyenovej

16.06.2024 07:35

Washington sa snaží Čínu vyprovokovať dodávkami zbraní na Taiwan aj inými krokmi, sú presvedčení viacerí v Číne.

Taliansko, Ukrajina, vojna na Ukrajine, Rishi Sunak, Volodymyr Zelenskyj

ONLINE: Zelenskyj je odhodlaný vzdorovať roky, podľa New York Times to povedal európskemu kolegovi

16.06.2024 07:00, aktualizované: 08:32

Ak nepostúpime teraz, tak to skúsime o rok, aj ďalší a ďalší. Podľa The New York Times to povedal Zelenskyj súkromne európskemu politikovi.

CRYPTON DIGITAL

Na fintechu nás fascinuje skutočnosť, že tak, ako sme pred desiatimi rokmi netušili, čo budeme robiť dnes, tak ani dnes nevieme, kam sa posunieme o desať rokov. crypton.digital

Štatistiky blogu

Počet článkov: 44
Celková čítanosť: 78023x
Priemerná čítanosť článkov: 1773x

Autor blogu

Kategórie