Založ si blog

CRYPTON NEWS: Snoop Dogg plánuje vlastnú kryptomenu

Vitajte na Blogu spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE

Pridajte sa k nám aj na Telegrame a budete mať najaktuálnejšie informácie:

https://t.me/joinchat/WWRUDzUVli35w-aB

Sme slovenská technologická spoločnosť, venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. Najnovšie sa môžeme pochváliť úspešným napredovaním v rámci vlastnej fintech platformy WEXO, ktorej cieľom je poskytovať možnosti plnohodnotného využitia kryptomien pre každého. 

Na platforme WEXO pracuje spoločnosť CRYPTON DIGITAL, SE od roku 2019. Produktovo služby projektu aktuálne zastrešuje česká partnerská spoločnosť UPDN ONE, s.r.o. s bohatými skúsenosťami na finančnom trhu. CRYPTON DIGITAL, SE financuje projekt z vlastných zdrojov, ponúka však aj možnosť stať sa podielnikom projektu WEXO a profitovať tak zo zisku inovatívnej spoločnosti. 

Spoznajte portfólio produktov CRYPTON DIGITAL, SE. https://crypton.digital/products/index

Ak vás zaujímajú kryptomeny, ste na správnom mieste. Každý utorok v Blogu CRYPTON DIGITAL na portáli Pravda prinášame prehľad najzaujímavejších noviniek. 

A pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť viac o bezpečnom začiatku s kryptomenami, alternatívach nákupu, úschovy, investovania alebo o možnostiach ich využitia, všetky tieto informácie pravidelne poskytujeme našim partnerom a priateľom počas odborných seminárov a webinárov. Budeme radi, ak sa pridáte.

CRYPTON DIGITAL, SE

Vo svete:

– Ethereum dosiahlo nové maximum!​ – 2.apríla 2021 Ethereum dosiahlo nové All Time High – 2 056 dolárov. Nárast ceny bol spôsobený viacerými faktormi. Minulý týždeň bola kryptomena Ethereum verejne podporená niekoľkými významnými osobnosťami. Jednou z nich bol Mark Cuban, ktorý je presvedčený, že Ethereum má najbližšie k skutočnej mene.
https://beincrypto.com/ethereum-breaks-2000-mark-to-set-new-all-time-high

– CEO PayPalu streamoval nákup za Bitcoin​ – Dan Schulman, generálny riaditeľ platobného gigantu PayPal, nahral na oficiálny YouTube účet PayPalu video tutoriál, kde vysvetľuje, aké je jednoduché si nakúpiť prostredníctvom PayPalu tovar za kryptomeny. Ukážku nákupu vykonal na webe Bronco Western Wear, kde si kúpil pár svojich obľúbených topánok. 
https://u.today/paypal-ceo-makes-first-bitcoin-purchase-with-new-crypto-checkout-service 

– Snoop Dogg plánuje vlastnú kryptomenu – Navrhovateľ Dogecoinu a mediálna osobnosť Snoop Dogg uviedol, že dúfa, že v budúcnosti zverejní svoju vlastnú kryptomenu. V rozhovore pre Vanity Fair, Snoop Dogg uviedol, že jeho nedávny nezastupiteľný token, čiže NFT, ponúkaný prostredníctvom Crypto.com pravdepodobne nebude jeho jediným príspevkom do krypto sveta. 
https://cointelegraph.com/news/wen-doggcoin-snoop-dogg-hints-at-future-token-offering 

– Visa uskutoční transakciu v USDC – Spoločnosť Visa v spolupráci s crypto.com plánuje prilákať klientov do sveta digitálnych mien prostredníctvom prepojenia fiat meny a stablecoinu USDC (USD coin – coin krytý americkým dolárom) na blockchaine Ethereum. 
https://www.paymentscardsandmobile.com/visa-first-to-settle-transactions-in-usd-coin-usdc/

V spoločnosti:

– Program na 14. týždeň 2021:

Utorok 6. 4. 2021 – 20:00 – WEXO webinár (Peter Mariš)
https://us02web.zoom.us/j/83512171557
Streda 7. 4. 2021 – 20:00 – Webinár CRYPTON DIGITAL + WEXO (Juraj Kisela) 
https://zoom.us/j/274013119 
Štvrtok 8. 4. 2021 – 18:00 – Odborný starting (Ing. Marcel Falat) 
https://zoom.us/j/765008543 

Nedeľa 11. 4. 2021 – 20:00 – Webinár CRYPTON DIGITAL + WEXO (záznam) 
https://zoom.us/j/274013119 

Heslo na WEXO webinár je: wexo

Heslo na ostatné webináre je: crypton 

V prípade záujmu o viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Rebeka Čepedyová

Marketing Assistant of CRYPTON DIGITAL
marketing@crypton.digital

CRYPTON DIGITAL, SE

+421 910 212 182
info@crypton.digital

CRYPTON NEWS: Jordan Belfort verí, že Bitcoin dosiahne 100 000 dolárov

02.04.2021

Vitajte na Blogu spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE Sme slovenská technologická spoločnosť, venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. Najnovšie sa môžeme pochváliť úspešným napredovaním v rámci [...]

CRYPTON NEWS: Bitcoin je najvýkonnejším aktívom posledného desaťročia

18.03.2021

Vitajte na Blogu spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE Sme slovenská technologická spoločnosť, venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. Najnovšie sa môžeme pochváliť úspešným napredovaním v rámci [...]

Slovenskí krypto-nadšenci už mesiac využívajú aplikáciu WEXO

08.03.2021

S narastajúcim záujmom o kryptomenový trh narastá dopyt aj po službách prepájajúcich kryptomeny s bežným bankovníctvom. Registrovaní klienti WEXO navštevujú svoj účet denne a preto CRYPTON DIGITAL ako prvá slovenská technologická spoločnosť spustil pred mesiacom aplikáciu tohto druhu. WEXO je inovatívna technologická platforma, ktorá od júna 2020 poskytuje svojim [...]

Mjanmarsko / Protesty / Tri prsty /

Junta proti civilom má používať i delostreleckú muníciu. Protesty v Mjanmarsku však neutíchajú

11.04.2021 17:57

Počet demonštrantov, ktorí prišli o život od začiatku protestov voči vojenskému prevratu v Mjanmarsku, presiahol 700. Skutočný počet obetí je však pravdepodobne ešte vyšší.

pocasie-12-4-2021

Zase bude po jari. Vráti sa pľušť, mráz, sneženie

11.04.2021 17:12

Ešte jeden pekný deň a potom si zase počasie s nami zahrá hru na zimu. Teploty spadnú o dvojciferné hodnoty. Dokedy to potrvá?

Igor Matovič

Kollár: Matovičova kritika voči vedcom nebola na mieste

11.04.2021 16:14

Mrzia ma jeho napádania vedcov, skôr by som sa im poďakoval, že neodišli do zahraničia. Ja SAV a ŠÚKL-u plne dôverujem, uviedol predseda parlamentu Boris Kollár.

Vianoce, nákupy, OC, obchodné centrum, Eurovea,

Od 19. apríla by sa mohli otvoriť prevádzky, v ktorých nebude nutné dať si dole respirátor

11.04.2021 14:28

Podľa premiéra Hegera bude platiť pravidlo, ktoré stanoví určitý počet ľudí na štvorcový meter. Detaily by mali byť známe v stredu.

CRYPTON DIGITAL

Na fintechu nás fascinuje skutočnosť, že tak, ako sme pred desiatimi rokmi netušili, čo budeme robiť dnes, tak ani dnes nevieme, kam sa posunieme o desať rokov. crypton.digital

Štatistiky blogu

Počet článkov: 25
Celková čítanosť: 20012x
Priemerná čítanosť článkov: 800x

Autor blogu

Kategórie