Založ si blog

CRYPTON NEWS: Jordan Belfort verí, že Bitcoin dosiahne 100 000 dolárov

Vitajte na Blogu spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE

Sme slovenská technologická spoločnosť, venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. Najnovšie sa môžeme pochváliť úspešným napredovaním v rámci vlastnej fintech platformy WEXO, ktorej cieľom je poskytovať možnosti plnohodnotného využitia kryptomien pre každého. 

Na platforme WEXO pracuje spoločnosť CRYPTON DIGITAL, SE od roku 2019. Produktovo služby projektu aktuálne zastrešuje česká partnerská spoločnosť UPDN ONE, s.r.o. s bohatými skúsenosťami na finančnom trhu. CRYPTON DIGITAL, SE financuje projekt z vlastných zdrojov, ponúka však aj možnosť stať sa podielnikom projektu WEXO a profitovať tak zo zisku inovatívnej spoločnosti. 

Spoznajte portfólio produktov CRYPTON DIGITAL, SE. https://crypton.digital/products/index

Ak vás zaujímajú kryptomeny, ste na správnom mieste. Každý utorok v Blogu CRYPTON DIGITAL na portáli Pravda prinášame prehľad najzaujímavejších noviniek. 

A pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť viac o bezpečnom začiatku s kryptomenami, alternatívach nákupu, úschovy, investovania alebo o možnostiach ich využitia, všetky tieto informácie pravidelne poskytujeme našim partnerom a priateľom počas odborných seminárov a webinárov. Budeme radi, ak sa pridáte.

CRYPTON DIGITAL, SE

CRYPTON NEWS

– Jordan Belfort verí, že Bitcoin dosiahne 100 000 dolárov – Mnoho odborníkov a veľkých investorov v tomto roku úplne zmenilo svoj pohľad na Bitcoin. Medzi nimi je aj vysoko uznávaný investor Jordan Belfort. Jeho meno spoznávame aj zo známeho filmu Vlk z Wall Street, ktorý bol natočený na základe jeho knihy Vlk z Wall Street. Hoci v minulosti nemal kladný názor na BTC, dnes tvrdí, že inštitucionálny záujem posúva aktívum na nové maximá a môže ďalej slúžiť ako palivo pre rast jeho ceny. Verí, že Bitcoin má výhodu nad akciovým trhom a tento rok by mohol dosiahnuť cenovú hranicu 100 000 USD.
https://zycrypto.com/what-wolf-of-wallstreet-jordan-belfort-believes-may-spark-100k-bitcoin-price-rise/

– Teslu je možné kúpiť za Bitcoiny – Generálny riaditeľ spoločnosti Tesla, Elon Musk, v utorok oznámil, že v USA je odteraz možné kúpiť vozidlá Tesla za Bitcoiny. Ľudia mimo USA si budú môcť kúpiť Teslu za bitcoiny „neskôr v tomto roku“, uviedol Musk bez uvedenia krajín. Najzaujímavejším faktom je, že takmer bilionová spoločnosť si Bitcoiny vyplatené spoločnosti nechá vo forme Bitcoinov a nebudú prevedené na fiat menu.
https://www.cnbc.com/2021/03/24/elon-musk-says-people-can-now-buy-a-tesla-with-bitcoin.html

– Microsoft rozmýšľa nad platbou v Bitcoine za konzolu Xbox – Spoločnosť Microsoft nenápadne naznačila zahrnutie Bitcoinu do svojej možnosti platby pre svoju hráčsku komunitu Xbox, keď sa používateľov spýtala: „Ktorý z ďalších spôsobov platby by ste chceli použiť pri nákupe konzoly Xbox?“ Jednou z mála možností bola odpoveď: „Zaplatiť Bitcoinom.“ Diverzifikácia spôsobov platby by používateľom ušetrila stres z platenia ďalších poplatkov, oneskorenia sietí a potvrdení od spoločností vydávajúcich kreditné a debetné karty, a tiež zdieľania osobných údajov s týmito firmami.
https://zycrypto.com/microsoft-is-asking-xbox-users-about-bitcoin-whats-the-tech-giant-cooking/ 

V spoločnosti:

Program na 13. týždeň 2021:

Pondelok 29. 3. 2021 – 18:00 – Obchodný starting (Juraj Kisela) 
https://zoom.us/j/765008543 

Utorok 30. 3. 2021 – 20:00 – WEXO webinár (Peter Mariš)
https://us02web.zoom.us/j/83512171557
Streda 31. 3. 2021 – 20:00 – Webinár CRYPTON DIGITAL + WEXO (Juraj Kisela) 
https://zoom.us/j/274013119 
Štvrtok 1. 4. 2021 – 18:00 – Odborný starting (Ing. Marcel Falat) 
https://zoom.us/j/765008543 

Nedeľa 4. 4. 2021 – 20:00 – Webinár CRYPTON DIGITAL + WEXO (záznam) 
https://zoom.us/j/274013119 

Heslo na WEXO webinár je: wexo

Heslo na ostatné webináre je: crypton

V prípade záujmu o viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Rebeka Čepedyová

Marketing Assistant of CRYPTON DIGITAL
marketing@crypton.digital

CRYPTON DIGITAL, SE

+421 910 212 182
info@crypton.digital

CRYPTON NEWS: Najväčšie múzeum na svete spúšťa výstavu umenia NFT

18.11.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme [...]

CRYPTON NEWS: Bitcoin je v Salvadore oficiálne zákonným platidlom

19.09.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme [...]

CRYPTON NEWS: 77% ruských investorov uprednostňuje Bitcoin pred zlatom a forexom

07.09.2021

Dobrý deň,Sme slovenská technologická spoločnosť. Venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metódam. Využívame vysokobezpečné softvérové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. V apríli sme na trh uviedli vlastný WEXO DeFi Token. A vy ho môžete získať úplne zadarmo. Pripravili sme pre vás [...]

Frank-Walter Steinmeier

Diplomatické faux pas v Katare. Nemeckého prezidenta po pristátí nikto nevítal

30.11.2023 12:04

Frank-Walter Steinmeier musel po pristátí v katarskej metropole pol hodinu čakať hore na schodoch, kým mohol zostúpiť z lietadla.

Matúš Šutaj Eštok

Ďalší "čurillovec" sa môže vrátiť do práce. Súd Šutajovi Eštokovi pri Sabotovi nedal za pravdu

30.11.2023 11:40

Pri troch policajtoch rozhodol súd v ich prospech a v troch prípadoch skonštatoval, že nemá právomoc a k súladu konania ministra vnútra

operácia ruka, rukavica, chirurg, operačná sála, chirurgia, nástroje

Z bratislavskej nemocnice budú naživo vysielať operácie očí

30.11.2023 11:22

Živé prenosy doplnia desiatky prednášok.

Lavrov

Lavrov dostal pozvanie od štátu NATO. Analytik vysvetľuje, čo sa deje

30.11.2023 11:18

Ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov zavítal do krajiny NATO. Je to narúšanie jednoty Západu?

CRYPTON DIGITAL

Na fintechu nás fascinuje skutočnosť, že tak, ako sme pred desiatimi rokmi netušili, čo budeme robiť dnes, tak ani dnes nevieme, kam sa posunieme o desať rokov. crypton.digital

Štatistiky blogu

Počet článkov: 44
Celková čítanosť: 71832x
Priemerná čítanosť článkov: 1633x

Autor blogu

Kategórie