Založ si blog

CRYPTON NEWS: Jordan Belfort verí, že Bitcoin dosiahne 100 000 dolárov

Vitajte na Blogu spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE

Sme slovenská technologická spoločnosť, venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. Najnovšie sa môžeme pochváliť úspešným napredovaním v rámci vlastnej fintech platformy WEXO, ktorej cieľom je poskytovať možnosti plnohodnotného využitia kryptomien pre každého. 

Na platforme WEXO pracuje spoločnosť CRYPTON DIGITAL, SE od roku 2019. Produktovo služby projektu aktuálne zastrešuje česká partnerská spoločnosť UPDN ONE, s.r.o. s bohatými skúsenosťami na finančnom trhu. CRYPTON DIGITAL, SE financuje projekt z vlastných zdrojov, ponúka však aj možnosť stať sa podielnikom projektu WEXO a profitovať tak zo zisku inovatívnej spoločnosti. 

Spoznajte portfólio produktov CRYPTON DIGITAL, SE. https://crypton.digital/products/index

Ak vás zaujímajú kryptomeny, ste na správnom mieste. Každý utorok v Blogu CRYPTON DIGITAL na portáli Pravda prinášame prehľad najzaujímavejších noviniek. 

A pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť viac o bezpečnom začiatku s kryptomenami, alternatívach nákupu, úschovy, investovania alebo o možnostiach ich využitia, všetky tieto informácie pravidelne poskytujeme našim partnerom a priateľom počas odborných seminárov a webinárov. Budeme radi, ak sa pridáte.

CRYPTON DIGITAL, SE

CRYPTON NEWS

– Jordan Belfort verí, že Bitcoin dosiahne 100 000 dolárov – Mnoho odborníkov a veľkých investorov v tomto roku úplne zmenilo svoj pohľad na Bitcoin. Medzi nimi je aj vysoko uznávaný investor Jordan Belfort. Jeho meno spoznávame aj zo známeho filmu Vlk z Wall Street, ktorý bol natočený na základe jeho knihy Vlk z Wall Street. Hoci v minulosti nemal kladný názor na BTC, dnes tvrdí, že inštitucionálny záujem posúva aktívum na nové maximá a môže ďalej slúžiť ako palivo pre rast jeho ceny. Verí, že Bitcoin má výhodu nad akciovým trhom a tento rok by mohol dosiahnuť cenovú hranicu 100 000 USD.
https://zycrypto.com/what-wolf-of-wallstreet-jordan-belfort-believes-may-spark-100k-bitcoin-price-rise/

– Teslu je možné kúpiť za Bitcoiny – Generálny riaditeľ spoločnosti Tesla, Elon Musk, v utorok oznámil, že v USA je odteraz možné kúpiť vozidlá Tesla za Bitcoiny. Ľudia mimo USA si budú môcť kúpiť Teslu za bitcoiny „neskôr v tomto roku“, uviedol Musk bez uvedenia krajín. Najzaujímavejším faktom je, že takmer bilionová spoločnosť si Bitcoiny vyplatené spoločnosti nechá vo forme Bitcoinov a nebudú prevedené na fiat menu.
https://www.cnbc.com/2021/03/24/elon-musk-says-people-can-now-buy-a-tesla-with-bitcoin.html

– Microsoft rozmýšľa nad platbou v Bitcoine za konzolu Xbox – Spoločnosť Microsoft nenápadne naznačila zahrnutie Bitcoinu do svojej možnosti platby pre svoju hráčsku komunitu Xbox, keď sa používateľov spýtala: „Ktorý z ďalších spôsobov platby by ste chceli použiť pri nákupe konzoly Xbox?“ Jednou z mála možností bola odpoveď: „Zaplatiť Bitcoinom.“ Diverzifikácia spôsobov platby by používateľom ušetrila stres z platenia ďalších poplatkov, oneskorenia sietí a potvrdení od spoločností vydávajúcich kreditné a debetné karty, a tiež zdieľania osobných údajov s týmito firmami.
https://zycrypto.com/microsoft-is-asking-xbox-users-about-bitcoin-whats-the-tech-giant-cooking/ 

V spoločnosti:

Program na 13. týždeň 2021:

Pondelok 29. 3. 2021 – 18:00 – Obchodný starting (Juraj Kisela) 
https://zoom.us/j/765008543 

Utorok 30. 3. 2021 – 20:00 – WEXO webinár (Peter Mariš)
https://us02web.zoom.us/j/83512171557
Streda 31. 3. 2021 – 20:00 – Webinár CRYPTON DIGITAL + WEXO (Juraj Kisela) 
https://zoom.us/j/274013119 
Štvrtok 1. 4. 2021 – 18:00 – Odborný starting (Ing. Marcel Falat) 
https://zoom.us/j/765008543 

Nedeľa 4. 4. 2021 – 20:00 – Webinár CRYPTON DIGITAL + WEXO (záznam) 
https://zoom.us/j/274013119 

Heslo na WEXO webinár je: wexo

Heslo na ostatné webináre je: crypton

V prípade záujmu o viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Rebeka Čepedyová

Marketing Assistant of CRYPTON DIGITAL
marketing@crypton.digital

CRYPTON DIGITAL, SE

+421 910 212 182
info@crypton.digital

CRYPTON NEWS: Snoop Dogg plánuje vlastnú kryptomenu

08.04.2021

Vitajte na Blogu spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE Pridajte sa k nám aj na Telegrame a budete mať najaktuálnejšie informácie: https://t.me/joinchat/WWRUDzUVli35w-aB Sme slovenská technologická spoločnosť, venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na [...]

CRYPTON NEWS: Bitcoin je najvýkonnejším aktívom posledného desaťročia

18.03.2021

Vitajte na Blogu spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE Sme slovenská technologická spoločnosť, venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. Najnovšie sa môžeme pochváliť úspešným napredovaním v rámci [...]

Slovenskí krypto-nadšenci už mesiac využívajú aplikáciu WEXO

08.03.2021

S narastajúcim záujmom o kryptomenový trh narastá dopyt aj po službách prepájajúcich kryptomeny s bežným bankovníctvom. Registrovaní klienti WEXO navštevujú svoj účet denne a preto CRYPTON DIGITAL ako prvá slovenská technologická spoločnosť spustil pred mesiacom aplikáciu tohto druhu. WEXO je inovatívna technologická platforma, ktorá od júna 2020 poskytuje svojim [...]

Mjanmarsko / Protesty / Tri prsty /

Junta proti civilom má používať i delostreleckú muníciu. Protesty v Mjanmarsku však neutíchajú

11.04.2021 17:57

Počet demonštrantov, ktorí prišli o život od začiatku protestov voči vojenskému prevratu v Mjanmarsku, presiahol 700. Skutočný počet obetí je však pravdepodobne ešte vyšší.

pocasie-12-4-2021

Zase bude po jari. Vráti sa pľušť, mráz, sneženie

11.04.2021 17:12

Ešte jeden pekný deň a potom si zase počasie s nami zahrá hru na zimu. Teploty spadnú o dvojciferné hodnoty. Dokedy to potrvá?

Igor Matovič

Kollár: Matovičova kritika voči vedcom nebola na mieste

11.04.2021 16:14

Mrzia ma jeho napádania vedcov, skôr by som sa im poďakoval, že neodišli do zahraničia. Ja SAV a ŠÚKL-u plne dôverujem, uviedol predseda parlamentu Boris Kollár.

Vianoce, nákupy, OC, obchodné centrum, Eurovea,

Od 19. apríla by sa mohli otvoriť prevádzky, v ktorých nebude nutné dať si dole respirátor

11.04.2021 14:28

Podľa premiéra Hegera bude platiť pravidlo, ktoré stanoví určitý počet ľudí na štvorcový meter. Detaily by mali byť známe v stredu.

CRYPTON DIGITAL

Na fintechu nás fascinuje skutočnosť, že tak, ako sme pred desiatimi rokmi netušili, čo budeme robiť dnes, tak ani dnes nevieme, kam sa posunieme o desať rokov. crypton.digital

Štatistiky blogu

Počet článkov: 25
Celková čítanosť: 20013x
Priemerná čítanosť článkov: 801x

Autor blogu

Kategórie