Založ si blog

Trhová hodnota všetkých virtuálnych mincí presiahla 420 miliard dolárov

Práve v tomto čase je kryptomenový svet najväčší a najsilnejší od začiatku roka 2018.  

Rastu hodnoty krypto mincí a zlepšovaniu ich pozície na trhu napomáhajú nie len krízové obdobia na klasických trhoch, ktoré nútia inestorov hľadať nové možnosti, ale aj zmena menovej politiky Spojených štátov amerických. Kryptomenový trh sa vyvíja ešte rýchlejšie, ako jeho základový kameň – Bitcoin. Ten stále pokrýva viac ako 55 % hodnoty všetkých kryptomenových mincí. 

Vietor do plachiet kryptomenám dodáva aj stále sa zväčšujúca skupina celosvetovo známych spoločností, ktoré túto formu platidla zaraďujú medzi akceptované v rámci svojich služieb. 

Príkladom je “všadeprítomný” PayPal. Od budúceho roku sľubuje celosvetové transakcie nie len s bitcoinom, ale aj s inými populárnymi kryptomenami ako sú ethereum, bitcoin cash alebo litecoin. 

Dá sa očakávať, že nasledovať tento trend budú väčšie eshopy a ostatné firmy poskytujúce tovar a služby. Už dnes vám jeden z najväčších, pokiaľ nie najväčší online predajca, spoločnosť Alza umožňuje platbu v Bitcoine prostredníctvom platobnej brány BitcoinPay. 

To je ďalší z dôvodov prečo je rozumné pripojiť sa medzi vlastníkov kryptomien, ešte pred ďalším rastom ich hodnoty a zároveň tak maximalizovať svoje šance na výnos.

Najviac získava ten, kto dlho nevyčkáva

Najviac získava ten, kto dlho nevyčkáva Spoločnosť CRYPTON DIGITAL, SE založili Slováci s nadšením pre inovatívne platobné systémy a všetko, čo má označenie Fintech. Od roku 2017 poskytujú svojim klientom služby spojené s nákupom, investovaním, bezpečným uschovaním či platbami prostredníctvom kryptomien.

Spoločnosť pre svojich klientov vyvinula jedinečný systém bezpečného investovania do kryptomenových portfólií. Investície a vklady klientov skúsení bankári rozkladajú do skupín kryptomien. Iba tak investor, bez rozdielu na výšku investície, dosiahne maximálnu istotu, že jeho investícia sa nevytratí pri náhlom prepade konkrétnej jednej kryptomeny. Vždy ostáva v jeho portfólio skupina ďalších, ktoré vykryjú prípadnú stratu, alebo krátkodobý prepad. A z pohľadu dlhodobého, napríklad dvanástich mesiacov už investor vidí postupný rast jeho portfólia a zhodnotenie svojej investície.

Cena Bitcoinu, o ktorom ste už určite počuli, za posledných päť rokov stúpla z 300 dolárov za jednu mincu na aktuálnych viac ako 14 880 dolárov. 

Kto bude ďalej čakať, zapojí sa aj tak neskôr. Rovnako, ako všetci ostatní, ale s pribúdajúcim časom klesá jeho šanca na zisk z rastu kryptomien, ako investícií. 

Na platforme WEXO pracuje spoločnosť CRYPTON DIGITAL, SE od roku 2019. Produktovo služby projektu aktuálne zastrešuje česká partnerská spoločnosť UPDN ONE, s.r.o. s bohatými skúsenosťami na finančnom trhu. CRYPTON DIGITAL, SE financuje projekt z vlastných zdrojov, ponúka však aj možnosť stať sa podielnikom projektu WEXO a profitovať tak zo zisku inovatívnej spoločnosti. 

CRYPTON NEWS: Svetové spoločnosti držia množstvo Bitcoinov

01.12.2020

Vitajte na Blogu spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE Sme slovenská technologická spoločnosť, venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. Najnovšie sa môžeme pochváliť úspešným napredovaním v rámci [...]

Slováci nie sú odkázaní na zahraničné kryptozmenárne

27.11.2020

CRYPTON DIGITAL, SE sa posúva so svojou fintech platformou WEXO vpred. Iba pred dvomi mesiacmi spustili vlastnú kryptozmenáreň. Už dopĺňajú ďalšie z najpopulárnejších kryptomincí na trhu. Majiteľ účtu WEXO môže pohodlne meniť medzi týmito kryptomenami: bitcoin, ethereum, litecoin, trueUSD a tether. Takmer 5000 podielnikov a partnerov sa v týchto dňoch môže [...]

CRYPTON NEWS: Prieskum Grayscale poukazuje na spojenie pandémie a nových nákupov Bitcoinu

24.11.2020

Vitajte na Blogu spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE Sme slovenská technologická spoločnosť, venujeme sa kryptomenám a inovatívnym platobným metóda. Využívame vysokobezpečné softwarové stratégie, ktoré pracujú s najkvalitnejšími kryptomenami, etablovanými na svetových kryptomenových burzách. Najnovšie sa môžeme pochváliť úspešným napredovaním v rámci [...]

krajčí mikas

Situácia na Slovensku sa zhoršuje, Krajčí semafor predstaví po doplnení

04.12.2020 19:12, aktualizované: 20:24

Poukázal na to, že ak by sa Slovensko riadilo novým semaforom, v piatich regiónoch by podľa návrhu mal byť tvrdý tzv. lockdown.

Rúško

Upozornenie na rúško vyprovokovalo muža k bitke

04.12.2020 18:20

Kým cestujúci čakal v Nitre na autobus, dovolil si upozorniť dvoch mladších mužov, aby si nasadili rúška. Jeden z nich naňho zaútočil. Kopancom mieril rovno na hlavu.

Poland EU Budget

Z Orbána ešte nie je visegrádska jednotka

04.12.2020 18:03

Medzi dvoma krajinami V4, ktoré na rozdiel od Slovenska a Česka blokujú prijatie rozpočtu a krízového koronavírusového fondu EÚ, sa objavil prvý nesúlad.

Igor Matovič / Richard Sulík /

Kto sa má ospravedlniť? Ďalšie testovanie zrejme bude

04.12.2020 17:21

Premiér Matovič zmenil rétoriku. Očakáva "že kľúčové autority štátu, ktoré vystupovali proti plošnému testovaniu, vystúpia a povedia, že teraz je riešením iba lockdown".

CRYPTON DIGITAL

Na fintechu nás fascinuje skutočnosť, že tak, ako sme pred desiatimi rokmi netušili, čo budeme robiť dnes, tak ani dnes nevieme, kam sa posunieme o desať rokov. crypton.digital

Štatistiky blogu

Počet článkov: 8
Celková čítanosť: 5157x
Priemerná čítanosť článkov: 645x

Autor blogu

Kategórie